O mně

Narodil jsem se v roce 1974 v Praze, kde jsem vystudoval střední průmyslovou školu elektrotechnickou. Po škole jsem nastoupil na civilní vojenskou službu a po jejím absolvování v roce 1995 jsem našel zaměstnání ve společnosti Eurotel (datové služby), kde jsem pod mnoha dalšími názvy různých firem, tak jak se datové sítě vyvíjely, zůstal až do roku 2014.

Poslední roky u mě sílil zájem o zdraví a vše co s ním souvisí. Stále jsem v praxi viděl, že systém klasické medicíny je zaměřen na potlačování příznaků nemocí pomocí farmaceutik, neřeší příčiny nemocí a to bylo pro mě zásadní poznání a tak jsem se začal zajímat o primární příčiny zdravotních potíží.

V září 2014 jsem prošel týdenním kurzem "Technik diagnostik Termografie", pro potřeby studíí, které za pomoci termokamery mají za cíl prokázat účinek bioaktivované vody Aqua Forte na prokrvení periferních částí těla.

V listopadu 2014 jsem se na kurzu "Nutriční konzultant" setkal s Aničkou Poláčkovou, která mi objasnila, jak se jí uzdravují lidé pomocí systému testů 230 druhů potravin a také jsem se dozvěděl o Darkfield mikroskopii a dalším systému komplexní detoxikace organismu, díky kterému se taktéž dosahuje vynikajících výsledků. 

V dubnu 2015 jsem absolvoval kurz "Darkfield nutriční poradenství", což je systém pozorování kapky krve v temném poli mikroskopu a v květnu jsem úspěšně ukončil certifikovaný kurz "Výživový specialista" u doktora Pavla Suchánka z IKEMu.

V tomto období jsem zažil možnost určitého srovnání mezi nadstandardním lékařským předoperačním vyšetřením krve a vyšetřením krve na Darkfield mikroskopu a to kdy jsem zhruba 20 dní před kontrolou na Darkfield mikroskopu absolvoval nadstandardní předoperační vyšetření krve a lékařka, která mě přijímala na operaci ve Vrchlabí si pročítala tyto výsledky a říkala mi, jak mám všechny hodnoty krve v pořádku a jak mám dobrou tepovou frekvenci a tak se na mě tak podívala a zeptala se, co dělám za sport. Sdělil jsem jí, že jsem naposledy sportoval před 20-ti let a byl jsem rád, že nadstandardní předoperační vyšetření krve dopadlo nadstandardně dobře :0).

Vyšetření na Darkfield mikroskopu rozhodně dobré nebylo. Krev obsahovala velké množství toxických kovů-hodně rtuti (před několika lety jsem si nechal odvrtat všech 11 amalgámových plomb, které obsahují přes 50 procent rtuti, stříbro, cín, meď, ale tělo se kovů nedokáže zbavit, tak proto taková expozice kovů v krvi), množství chemikálií, zdeformovaných červených krvinek tvořících krevní sraženiny, zaplísněné krvinky, urátové krystaly, parazitální formy, fibrinová vlákna a zvýšené množství bílých krvinek signalizující zánět v těle. Přítomnost toxických kovů je spojována s velkou únavou, kterou jsem poslední měsíce silně zažíval tak, že jsem musel každý druhý den po obědě odpočívat. Také se mi v té době otevřel vřed na prstu pravé ruky. Tělo si "pustilo žilou", aby se toxických látek touto přímou cestou zbavilo.

Na základě této zkušenosti jsem se dal na Darkfield mikroskopii a komplexní detoxikaci organismu a zavedl jsem také stravu podle DNA-testování 230 druhů potravin, která velmi dobře pomáhá lidem se zdravotními problémy.